O nás

Administrativní budova KB ve Stodůlkách oceněná certifikátem LEED Gold a BREEM

Na těchto stránkách vám budeme prezentovat zejména již realizované projekty a představovat aktuální dění na poli udržitelných investic. A inspirací to nekončí, protože naším cílem v oblasti udržitelných investic je být vaším průvodcem – od tvorby návrhu záměru, výběru vhodné technologie, až po financování a realizaci. Protože výhodou udržitelných projektů je také skutečnost, že díky nim často snížíte firemní náklady.

 

„Zelené“ strategie firemního financování v Komerční bance nejsou úplnou novinkou. Chceme, abyste nejenom našli všechny informace potřebné pro odpovědné podnikání na jednom místě. Jsme také připraveni vám vypracovat finanční řešení na míru v oblastech financí, investic nebo pronájmu, včetně všech potřebných služeb. Pro prohloubení know-how jsme k sobě přizvali partnera CIRA Advisory.

CIRA Advisory je konzultační a komunikační společnost, která se zabývá propojováním byznysu a udržitelnosti. Jejím cílem je motivovat firmy k přechodu na principy cirkulární ekonomiky a poskytovat jim poradenství na cestě k budoucnosti, která bere ohled na životní prostředí. Díky svým zkušenostem zajišťují odborný obsah webu Společně udržitelně a doplňují ho o inspirativní příklady dobré praxe.

Blanka Svobodová
Komerční banka
Corporate Segment Tribe Leader
 
Laura Mitroliosová
CIRA Advisory s. r. o.
Poradenství a konzultace v cirkulární ekonomice
 
Jan Hanuš
KB Advisory
KB EU Point
 
Ivana Hekerle
CIRA Advisory s. r. o.
Komunikace, strategie, PR, eventy
 
Eva Chvalkovská
Komerční banka
Manažerka projektu Společně udržitelně
 
Žaneta Stradiotová
CIRA Advisory s. r. o.
Copywriter
 

Pokud vás zajímá, co jako banka děláme pro udržitelnou budoucnost, podívejte se na naše stránky. 

Zavolejte nám
Jsme na sítích
Další projekty